Demir İnşaat

1984 yılından bugüne İstanbul’un çeşitli bölgelerinde binlerce konut, çok sayıda işyeri, okul ve plaza inşaatını hayata geçiren Demir İnşaat kuruluşundan bugüne, sektörde yarattığı katma değer ile yaşam alanları oluşturmaya devam ediyor. Müşterilerimizle kurduğumuz uzun soluklu güven ilişkisi ile ilklerin öncüsü olduğumuzun farkında olarak büyümeye devam ediyoruz.

Tamamladığımız her projede edindiğimiz bilgi, birikim ve deneyimini estetik, teknoloji, kalite ve konfor ile birleştirerek bugüne kadar müşterilerimize her zaman kazandırmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Websiteye Git
Demir İnşaat

DG Mimarlık

DG Mimarlık olarak, tasarım disiplinlerinin tamamında kendimizi sürekli geliştiren, ödüllü bir mimarlık şirketiyiz. Sadece Demir Grup projelerinde değil, konuttan, rezidansa, eğitim kurumlarından , turizm yatırımları ya da AVM komplekslerine kadar geniş ölçekte yer alan tecrübemiz ile birden çok sektöre hizmet vermekteyiz. Projenin konsept aşamasından, uygulama anına ve teslimine kadar tüm koordinasyonun sağlanmasında inşaat firmalarına sunabildiğimiz bütünleşik hizmetimiz bizi eşsiz ve tercih edilebilir kılıyor.

DG Mimarlık

DP Proje

Çalıştığımız projelerin tamamının stratejik, mali, üretim ve iş süreçlerinin profesyonelce yönetilmesini sağlıyoruz.

DP Proje

Demay

Grubumuzun yatırım yaptığı tüm inşaat projelerinde, pazar araştırmasından, satış ve kiralama hizmetlerine kadar tüm hizmetleri tek bir çatı altında profesyonel kadromuz ile sunmaktayız. Rekabet analizi ile başlayan pazarlama çalışmalarımız satış ofisi hatta satış sonrası ile devam etmektedir.

Demay