Kariyer

Demir Holding kültürü, geleceğe hizmet etmek demektir, bunu yaparken de insan odaklı bakış açımız bizleri bugüne kadarki tecrübelerimizde hiç yanıltmadı. Biz çalışanlarımızın en değerli kaynağımız olduğunun her zaman farkındayız. Bu sebeple çalışanlarımızın ihtiyaçlarına en hızlı şekilde çözüm bulmaya çalışırız, bu yaklaşımımız da her zaman, kaliteli ve mutlu bir çalışma ortamında maksimum fayda ile işlerini sevmelerini ve kurumu sahiplenmelerini sağlamıştır.

Grubumuz bünyesinde yer alacak çalışma arkadaşlarımızı seçerken gösterdiğimiz azami özen, birlik ve beraberlik anlayışı içinde hareket edebilmeyi beraberinde getirir. Hizmet verdiğimiz farklı sektörlerde ,çeşitli alanlarda düzenlediğimiz eğitimlerle çalışanlarımızın performanslarını artırmanın yanı sıra, bilgi ve becerilerini geliştirerek kariyer planlamalarında onlara rehberlik edebilmeyi amaçlıyoruz.

Başvuru Formu

Grubumuz bünyesinde yer alacak çalışma arkadaşlarımızı seçerken gösterdiğimiz azami özen, birlik ve beraberlik anlayışı içinde hareket edebilmeyi beraberinde getirir.

Kariyer