Sayılarla Demir Holding


ÜLKE SAYISI

ÜLKE SAYISI

5

ÇALIŞAN SAYISI

ÇALIŞAN SAYISI

10.000+

PROJE SAYISI

PROJE SAYISI

50

TECRÜBE

TECRÜBE

40. YIL

Yönetim


Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Kıymetli İş Ortaklarımız, Değerli Çalışma Arkadaşlarımız,
 
2023 yılında dünya genelinde ağırlıklı olarak ekonomik ve teknolojik olmak üzere pek çok değişime şahit olduk. Enerji krizleri, global enflasyonun yüksek seyri tüm dünyada tahribatlara sebep oldu. Bu olumsuz gelişmelere rağmen, Demir Holding olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde ülkemize maksimum faydayı yaratmak amacı ile üretmeye devam ettik. 
Yaptığımız her yatırımda sürdürülebilirlik ilkesi ile katma değer oluşturmayı, paydaşlarımızla şeffaf ve güvene dayalı bir iş birliği oluşturmayı önemsiyoruz. Başarı ve insan odaklı çalışma modelimiz ile ‘doğaya ve çevreye güvenli bir gelecek’ anlayışı ışığında büyümeyi hedeflemekteyiz. Bu bağlamda Türkiye ve dünyada yaptığımız yatırımlar ile yenilenebilir enerji sektöründe ülkemizin öncü şirketlerinden birisi olduğumuz için gurur duyuyoruz.

İnşaat, sanayi,tarım maden enerji mimarlık  sigorta ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren diğer şirketlerimiz ile bir yandan yeni yatırım fırsatlarını değerlendirirken,  gelişen teknolojiyi de yakından takip ederek geleceğe hizmet etmek en önemli gayretlerimizin başında geliyor. 2024 yılında da gelişen Türkiye ekonomisine sağladığımız katkı ve istihdam ile sektörel çeşitliliğimizi geliştirmek, etik değerlerimizden ödün vermeden tüm paydaşlarımız için maksimum fayda üretmek başlıca hedefimiz olacaktır.
Saygılarımla.

Demir Holding Değerleri


Vizyon

Hizmet verdiğimiz ve faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde sadece ülkemizde değil uluslararası düzeyde büyüme sağlamak.

Misyon

Bilim ve teknolojinin ışığında, değerlerimize bağlı kalmak suretiyle, kaliteli ürün ve hizmet üretme bilinci ile müşterilerimiz ve paydaşlarımız için kıymetli yatırımlar sunmaktır.

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Çalışanlarımız, iş ortaklarımız, müşterilerimiz ve toplum nezdinde koşullar ne olursa olsun taahhüdümüz kaliteli ve güvenilir hizmet üretmektir. İnançlara ve farklılıklara saygı göstererek, çalışanlarımızın en değerli sermayemiz olduğu bilinci ile sevgi, saygı ve vefa çerçevesinde tüm çalışanlarımıza eşitlik ve adalet duygusu ile yaklaşmak. Şirket hedeflerimizi ülke çıkarlarına uygun, topluma ve çevreye karşı olan sorumluluklarımızın bilinci ile hazırlamak ve harekete geçirmek. Her koşulda iş güvenliği en önemli değerimiz olacaktır.